Dom

Poszukujesz swojego domu marzeń? A może jesteś na etapie budowy lub remontu? Skorzystaj z naszych porad dotyczących zakupu, sprzedaży, budowy i remontu domu. Znajdziesz tutaj wskazówki fachowców, porady prawne oraz liczne inspiracje do aranżacji wnętrza domu oraz jego otoczenia. Doradzamy także czym kierować się przy zakupie domu, a także jak przeprowadzić rentowną transakcje kupna - sprzedaży nieruchomości.

 

Jak wybrać oświetlenie do pokoju dziecięcego?

Pokój dziecięcy to przestrzeń, która spełnia wiele funkcji: jest sypialnią, placem zabaw i przygód, pomieszczeniem do nauki i odkrywania swoich talentów. Dlatego tak ważny jest wybór oświetlenia, które należy dostosować w zależności od wieku dziecka.

Działki i domy na mapie

Chciałbyś w krótkim czasie stać się właścicielem domu? Sprawdź gdzie możesz znaleźć atrakcyjne ogłoszenia nieruchomości wystawionych na sprzedaż.    

Nieruchomości z obrysem na mapie

Planujesz zakup domu w konkretnej lokalizacji? Szukasz działki o określonych wymiarach, na której chciałbyś postawić swój wymarzony dom? Skorzystaj z funkcjonalności ogłoszeń z obrysami na mapie. Dzięki tej funkcjonalności w krótkim czasie znajdziesz działkę, która doskonale spełni wszystkie Twoje wymagania.