Dom

Poszukujesz swojego domu marzeń? A może jesteś na etapie budowy lub remontu? Skorzystaj z naszych porad dotyczących zakupu, sprzedaży, budowy i remontu domu. Znajdziesz tutaj wskazówki fachowców, porady prawne oraz liczne inspiracje do aranżacji wnętrza domu oraz jego otoczenia. Doradzamy także czym kierować się przy zakupie domu, a także jak przeprowadzić rentowną transakcje kupna - sprzedaży nieruchomości.

 

Świetliki dachowe - rodzaje, zastosowanie

Świetliki dachowe to przeszklone elementy, których zadaniem jest doświetlanie pomieszczeń, gdzie trudno o montaż okien. Mają swoje zastosowanie głównie w halach produkcyjnych oraz magazynach. Zapewniają naturalne światło, które znacznie poprawia jakość pracy oraz codzienne funkcjonowanie.

Oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan - nowa generacja oczyszczaczy

Na rynku znajduje się dużo oczyszczaczy powietrza. Są to urządzenia markowe i bardzo dobrej jakości. Dlaczego więc warto wybrać model Philips AC3858/50 Dual Scan? Czy ten oczyszczacz powietrza zapewnia skuteczną ochronę przed smogiem i co go wyróżnia?

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Przeprowadzka jest stałym elementem ludzkiego życia. Praktycznie każdy, wcześniej czy później musi przez to przejść. Zmieniamy miejsce zamieszkania z powodu studiów lub pracy, wyprowadzamy się od rodziców, zakładamy rodzinę, albo po prostu wymieniamy mieszkanie na inne. Powodów może być wiele.

Klimatyzator LG Prestige H09AP

Szukasz skutecznego i niezawodnego klimatyzatora o mocy 2,5 kW? Sprawdź zalety modelu klimatyzatora LG Prestige H09AP.

Jak wybrać dobre biuro geodezyjne?

Ostatnimi czasy ludzie bardzo często inwestują w nieruchomości. Działanie to nie dziwi, bowiem taki sposób lokowania kapitału jest bardzo opłacalny. Jednak zakup działki, zgodnej z potrzebami i oczekiwaniami to tak naprawdę dopiero początek. Kolejnym krokiem na drodze do wybudowania domu jest skorzystanie ze

Dom w Hiszpanii - dlaczego warto kupić?

Inwestowanie w nieruchomości w dzisiejszych czasach nabiera nowego, nieznanego dotychczas wymiaru. Inwestorzy nie ograniczają się do dokonywania zakupu domów jedynie na terenie naszego kraju. Zasięg ich działania widocznie się powiększa, a coraz większym zainteresowaniem cieszą się również zagraniczne

Jak wybrać oświetlenie do pokoju dziecięcego?

Pokój dziecięcy to przestrzeń, która spełnia wiele funkcji: jest sypialnią, placem zabaw i przygód, pomieszczeniem do nauki i odkrywania swoich talentów. Dlatego tak ważny jest wybór oświetlenia, które należy dostosować w zależności od wieku dziecka.

Działki i domy na mapie

Chciałbyś w krótkim czasie stać się właścicielem domu? Sprawdź gdzie możesz znaleźć atrakcyjne ogłoszenia nieruchomości wystawionych na sprzedaż.    

Nieruchomości z obrysem na mapie

Planujesz zakup domu w konkretnej lokalizacji? Szukasz działki o określonych wymiarach, na której chciałbyś postawić swój wymarzony dom? Skorzystaj z funkcjonalności ogłoszeń z obrysami na mapie. Dzięki tej funkcjonalności w krótkim czasie znajdziesz działkę, która doskonale spełni wszystkie Twoje wymagania.