Klimatyzator LG Prestige H09AP

Szukasz skutecznego i niezawodnego klimatyzatora o mocy 2,5 kW? Sprawdź zalety modelu klimatyzatora LG Prestige H09AP.

 

Klimatyzacja LG

Klimatyzator LG Prestige H09AP posiada moc 2,5 kW i stanowi obecnie jedno z nowszych rozwiązań klimatyzacyjnych, pokojowych produkowanych przez czołowego producenta w tej dziedzinie. W przypadku tego urządzenia należy z pewnością zwrócić uwagę na jego wysoką funkcjonalność oraz dużą ilość funkcji, pozwalającą na pełne spersonalizowanie jego działania.

 

Parametry techniczne klimatyzatora LG Prestige H09AP

Urządzenie wyróżnia się cichą pracą w zakresie 19-42 dB, posiada równocześnie funkcję ciszej pracy nocnej, dzięki czemu spanie w klimatyzowanym pomieszczeniu nie jest uciążliwe, a raczej przyjemne. Klimatyzator można zaprogramować wedle własnych potrzeb, np. włączy się i wyłączy o ustalonej wcześniej godzinie, może również szybko schłodzić lub równie szybko ogrzać pomieszczenie. Ciekawą innowacją jest możliwość sterowania zdalnego poprzez Wi-Fi. Daje nam to możliwość ustalania parametrów temperatury w domu, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujemy.

Ważnym aspektem jest również to, że klimatyzator LG Prestige H09AP jest urządzeniem bardzo nowoczesnym i zapewniającym czystość powietrza, którym oddychamy w zaciszu własnego domu. W tym celu zainstalowano w nim jonizator oraz dwa filtry.

 

Bezpieczny i funkcjonalny klimatyzator

Urządzenie jest bezpieczne dla dzieci, gdyż posiada system zabezpieczenia przed najmłodszymi domownikami. W dzisiejszych czasach nieustannie gdzieś pędzimy, a ten klimatyzator nie wymaga niemal żadnej naszej ingerencji. Posiada bowiem funkcję samoczynnego oczyszczania i samodzielnie zmienia tryb pracy z ciepłego na zimne i odwrotnie, aby zapewnić nam oczekiwane parametry temperatury.