Jak wybrać dobry oczyszczacz powietrza?

Na rynku znajduje się dużo oczyszczaczy powietrza. Są to urządzenia markowe i bardzo dobrej jakości. Dlaczego więc warto wybrać model Philips AC3858/50 Dual Scan? Czy ten oczyszczacz powietrza zapewnia skuteczną ochronę przed smogiem i co go wyróżnia?

 

Oczyszczacz powietrza Philips AC3858/50

Szukasz profesjonalnego oczyszczacza powietrza? Wybierz markę Philips. Doskonale znany wszystkim producent sprzętu AGD wprowadził na rynek nowoczesne oczyszczacze powietrza Philips AC3858/50. Zastosowane w nich technologie filtracji i oczyszczania powietrza gwarantują skuteczne działanie. Oczyszczanie powietrza odbywa się przy pomocy odpowiednio dobranego zestawu filtrów, w skład którego wchodzą:

  • filtr wstępny, zatrzymujący duże zanieczyszczenia takie jak kurz,
  • filtr HEPA, który jest odpowiedzialny za wyłapywanie pyłów zawieszonych PM1,0, PM2,5 i PM10 oraz alergenów wziewnych, bakterii i wirusów,
  • filtr węglowy - jego zadaniem jest oczyszczanie powietrza ze szkodliwych gazów oraz neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów.
Oczyszczacz powietrza Philips AC3858/50
Oczyszczacz powietrza Philips AC3858/50

Tryb pracy i eksploatacja oczyszczacza Philips AC3858/50

Oczyszczacz Philipsa AC3858/50 pracuje w trybie automatycznym. Urządzenie samo informuje o jakości powietrza w pomieszczeniu. Dzieje się to na dwa sposoby. Pierwszym z nich są wskaźniki stężenia PM2,5, gazów i alergenów. Drugim jest czterokolorowy pierścień, który w zależności od poziomu stężenia zanieczyszczeń świeci się na niebiesko, fioletowo, różowo albo czerwono. Intensywność podświetlenia panelu dostosowywana jest do warunków oświetleniowych, jakie panują w danym pomieszczeniu. Urządzenie korzysta z obiegu powietrza 3D ze spiralnym wylotem, co zapewnia maksymalne oczyszczanie dla pomieszczenia o powierzchni 60 m2. Oczyszczacz posiada precyzyjny wskaźnik zużycia filtra pokazujący liczbę przepracowanych godzin i ilość przefiltrowanych zanieczyszczeń. Urządzeniem można sterować przez panel dotykowy i przy pomocy aplikacji mobilnej. Poza tym model Philips AC3858/50 wyróżnia się minimalistycznym, uniwersalnym stylem, idealnym do nowoczesnych, jak również klasycznych aranżacji.

 

Czy oczyszczacz Philips Dual Scan to dobry wybór?

Zdecydowanie tak!

Jeżeli szukasz oczyszczacza, który spełnia następujące wymagania: jest cichy, ma nowoczesny design, jest trwały i skutecznie redukuje niebezpieczne dla zdrowia zanieczyszczenia powietrza.... to oczyszczacz Philips Dual Scan AC3858/50 na pewno Cię nie zawiedzie.